Şafak Elektrik

ŞAFAK ELEKTRİK bayiliğiyle 5 yıldır ticari sektörlerin en küçük birimine kadar doğan ihtiyaçlarda çözüm ortağınız oluyoruz. Farklı ürün grupları ve çeşitleriyle birçok ihtiyaca
yönelik çalışmalar yürüttüğümüz ŞAFAK ELEKTRİK markası yüksük ve pabuçların dışında kendi üretimi olan hidrolik ve mekanik el aletleri, şarjlı el aletleri, kablo bağları, bara, dağıtıcı üniteler, kablo kanal ve aksesuarları gibi birçok ürünle sektörel olarak hizmet sunuyor.
 
 
Bu hizmet ve ürünleri sizlerle buluşturabilmek adına OTEM ELEKTRİK olarak ŞAFAK bayiliğimizle yüklü stok miktarı ve teknik ürün destekleri gibi konularda profesyonel kadromuzla sizleri ofis ve showroomumuza bekliyoruz.

OTEM Elektronik
Şafak Elektrik Resmi Distribütörüdür

İletişim Bilgileri

Tel: 0216 545 54 44
Mail
: satis@otemelektrik.com
Adres
: Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Cad.
Keyap Çarşı sitesi no:44/52
Ümraniye, İSTANBUL
Haritada görmek için tıklayınız

OTEM Elektrik Hakkında

Milenyum yılı ile birlikte gelişen dünyada başta endüstri ve otomasyon sektörlerinde oluşması muhtemel ihtiyaçlar için Otem Elektrik End. Otom. firmamızı kurduk.(2000) Kurulduğu yıllardan günümüze kadar yüzlerce projede iş geliştirme ve tedarikçi konumunda bulunduk.İlk kurulduğumuz yıllarda otomasyona yönelik temsilciliklerimiz ile makine imalatçıları ve endüstriyel tesislere hizmet vermekteyken, sonraları müşterilerimizin talepleri ve genişleyen piyasa ile birlikte ürün yelpazemizi genişleterek elektrik malzemeleri satışına başladık. Devamını Oku…

Fiyat Uygunluğu

Sektördeki yıllarca tecrübemiz doğrultusunda müşterilerimiz için en uygun ve kaliteden ödün vermeden ürünler tedarik etmekteyiz

Ürün Çeşitliliği

Otem birçok markanın bayiliğini yapmaktadır ve sektördeki en geniş ürün çeşitliliğine sahip elektrik tedarikçilerindendir.

Hızlı Teslimat

Ekibimiz siparişinizi aldıktan hemen sonra ürünü en kısa sürede ulaştırabilmek için en uygun ulaşım aracıyla nakliyeyi yapar.

Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır bizi diğer firmalardan farklı yapan en belirgin özellik müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destektir

Diğer Markalar

Türkiye distribütörlüğünü OTEM elektroniğin yapmış olduğu ve OTEM elektronik güvencesiyle sizlere ürün sağlayan diğer firmalara göz atabilirsiniz.