Otem Hakkında

Milenyum yılı ile birlikte gelişen dünyada başta endüstri ve otomasyon sektörlerinde oluşması muhtemel ihtiyaçlar için Otem Elektrik End. Otom. firmamızı kurduk.(2000)

Kurulduğu yıllardan günümüze kadar yüzlerce projede iş geliştirme ve tedarikçi konumunda bulunduk.

İlk kurulduğumuz yıllarda otomasyona yönelik temsilciliklerimiz ile makine imalatçıları ve endüstriyel tesislere hizmet vermekteyken, sonraları müşterilerimizin talepleri ve genişleyen piyasa ile birlikte ürün yelpazemizi genişleterek elektrik malzemeleri satışına başladık. (2010)

Bu bağlamda; Otem elektrik olarak, distribütörlükleri, yurt içi güçlü bayilikleri ve münferit alımları ile müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik 80.000 den fazla ürünün satışını gerçekleştirmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne; ticari ahlaka önem veren, asla hizmeti ve insani değerleri göz ardı etmeyen anlayışımız, müşterilerimiz ile tedarikçi ilişkilerini daha ileriye taşıdı.

Güçlü stok, iyi hizmet ve doğru fiyat politikasıyla her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda ihracat politikamız ile birlikte; başta Türk-i cumhuriyetleri olmak üzere, Doğu Afrika ve Balkan ülkelerine düzenli olarak malzeme satışlarımız devam etmektedir.