GEWİSS

OTEM ELEKTRİK olarak Endüstri, Otomasyon ve Elektrik sektörlerinde oluşan kalite ve sorun odaklı çözümlere duyulan ihtiyaç doğrultusunda güçlü bayilikler ve ortaklıklar kurmak için çıktığımız bu yolda GEWİSS ile yollarımızı birleştirdik. GEWISS ürünleri her zaman yenilikçi çözümler yoluyla gündelik hayatın kalitesini ve emniyetini geliştirmeye odaklanmıştır.
 
Gündelik ihtiyaçların yanı sıra ticari sektörlerin özel kurulum ve üretim ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çok yönlü ve yenilikçi çözümler sunan GEWİSS ürünleri çözüm
odaklı olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi yaklaşımın yanında toplumun sektörel ihtiyaçlarını karşılarken estetiği de geri planda bırakmayarak en güncel tasarımlar ile ihtiyaçları karşılayan GEWİSS ürünleri ile farklı hizmetler sunup sizleri bir adım ileriye taşıyabiliriz.
 
OTEM ELEKTRİK olarak gerek evsel gerek ise ticari sektörlerin ihtiyaçlarını
karşılayabilmek adına birçok alanda sizlere yardımcı olabileceğimize inanmaktayız.
İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler hakkında fikir alışverinde bulunabilmek ve sizlere destek olmak isteriz.

OTEM Elektronik
Gewiss Resmi Distribütörüdür

İletişim Bilgileri

Tel: 0216 545 54 44
Mail
: satis@otemelektrik.com
Adres
: Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Cad.
Keyap Çarşı sitesi no:44/52
Ümraniye, İSTANBUL
Haritada görmek için tıklayınız

OTEM Elektrik Hakkında

Milenyum yılı ile birlikte gelişen dünyada başta endüstri ve otomasyon sektörlerinde oluşması muhtemel ihtiyaçlar için Otem Elektrik End. Otom. firmamızı kurduk.(2000) Kurulduğu yıllardan günümüze kadar yüzlerce projede iş geliştirme ve tedarikçi konumunda bulunduk.İlk kurulduğumuz yıllarda otomasyona yönelik temsilciliklerimiz ile makine imalatçıları ve endüstriyel tesislere hizmet vermekteyken, sonraları müşterilerimizin talepleri ve genişleyen piyasa ile birlikte ürün yelpazemizi genişleterek elektrik malzemeleri satışına başladık. Devamını Oku…

Fiyat Uygunluğu

Sektördeki yıllarca tecrübemiz doğrultusunda müşterilerimiz için en uygun ve kaliteden ödün vermeden ürünler tedarik etmekteyiz

Ürün Çeşitliliği

Otem birçok markanın bayiliğini yapmaktadır ve sektördeki en geniş ürün çeşitliliğine sahip elektrik tedarikçilerindendir.

Hızlı Teslimat

Ekibimiz siparişinizi aldıktan hemen sonra ürünü en kısa sürede ulaştırabilmek için en uygun ulaşım aracıyla nakliyeyi yapar.

Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır bizi diğer firmalardan farklı yapan en belirgin özellik müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destektir

Diğer Markalar

Türkiye distribütörlüğünü OTEM elektroniğin yapmış olduğu ve OTEM elektronik güvencesiyle sizlere ürün sağlayan diğer firmalara göz atabilirsiniz.